Huawei LUNA2000-5kW BMS

€879,00
(Excl. btw)
Artikelnummer: BAT-HUA-LUNA2000-5KW-C0
Verwachtte Levertijd: 2 tot 5 werkdagen (i.v.m. grote drukte kan dit iets uitlopen)

 

Let op:

Deze BMS (Battery Management System), ook wel Power Module genoemd, vormt de bovenkant van elk LUNA E0-batterijsysteem (5 kWh per module). Zonder deze module werkt de batterij niet. Je hebt altijd één (1) Power Module nodig per stapel van 5, 10 of 15 kWh.

Wil je méér dan 15 kWh? Dan bouw je een tweede batterijstapel op met opnieuw een eigen Power Module. Je Huawei omvormer herkent meerdere stapels automatisch, zolang het totale batterijvermogen past bij wat de omvormer aankan.

 

Wat de fabrikant zegt:

De Huawei LUNA2000-5KW-C0 Power Module is het intelligente hart van het modulaire LUNA E0-batterijsysteem. De module regelt laden, ontladen, beveiliging en communicatie met de omvormer. Per Power Module kunnen maximaal drie 5 kWh (samen 15 kWh) batterijmodules worden aangesloten. De Power Module is compatibel met Huawei omvormers uit de SUN2000-serie en ondersteunt toepassingen met noodstroomvoorziening via de Huawei SmartGuard.

 

Wat Solar Bouwmarkt zegt:

Deze Power Module vormt de bovenkant van een Huawei LUNA E0-batterijstapel. Hierin zit alles wat de batterij slim maakt: communicatie met de omvormer, de laad- en ontlaadregeling, temperatuurbeveiliging en meer. Hij is nodig bij elk LUNA-systeem met 5 kWh batterijmodules. Geen module = geen werkend batterijpakket.

Onder deze module kun je 1, 2 of 3 batterijmodules stapelen. Dat geeft de volgende combinaties:
– 1 batterijmodule = 5 kWh
– 2 batterijmodules = 10 kWh
– 3 batterijmodules = 15 kWh (maximaal per stapel)

Wil je nóg meer opslag? Dan bouw je gewoon een tweede stapel met opnieuw een Power Module en batterijmodules. De omvormer herkent beide sets automatisch, zolang het totale vermogen past bij je systeem.

Let op: deze Power Module werkt uitsluitend met de 5 kWh batterijmodules (LUNA2000-5-E0). Hij is niet compatibel met de 7 kWh modules uit de nieuwere LUNA E1-serie. Mengvormen zijn niet mogelijk.

De communicatie met de omvormer loopt via een standaard datakabel (meegeleverd), zonder extra interfaces. Deze Power Module is geschikt voor zowel 1-fase (LB0) als 3-fase (MAP0) Huawei-omvormers, en werkt ook samen met de SmartGuard voor noodstroomfunctionaliteit.

 

Beschikbare downloads:

 

Bekijk ook onze uitlegvideo’s op ons YouTube-kanaal

0 sterren op basis van 0 beoordelingen
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »