Eastron Smart Power Sensor TP-CT120-DH (120A, 3-fase)

€164,00
(Excl. btw)
Artikelnummer: 1426000007/ smd630mctmid

Smart Power Sensor TP-CT120-DH (120A, 3-fase)

 

Algemene omschrijving

De Smart Power Sensor TP-CT120-DH is een 3-fase energiemeter voor Haier of Sigenergy systemen. Deze sensor meet nauwkeurig hoeveel stroom er wordt verbruikt, opgewekt of teruggeleverd aan het net. Hierdoor weet het systeem precies wanneer energie moet worden opgeslagen, gebruikt of beperkt.

Deze uitvoering wordt geleverd met externe CT-klemmen van 120A. Daardoor is de sensor eenvoudig toe te passen in 3-fase installaties waarbij je de stroom wilt meten zonder de volledige hoofdleiding direct door de meter te voeren.

De TP-CT120-DH is geschikt voor gebruik in combinatie met Haier of Sigenergy thuisbatterij- en energiebeheersystemen. De sensor helpt bij slimme sturing van de batterij, monitoring van verbruik en het beperken van teruglevering wanneer dat nodig is.

 

Korte informatie

De Smart Power Sensor TP-CT120-DH is geschikt voor 3-fase installaties en wordt gebruikt om energiestromen nauwkeurig te meten. De sensor communiceert via RS485 / Modbus RTU en is voorzien van drie externe CT-klemmen tot 120A. Hierdoor is deze meter ideaal voor Haier of Sigenergy installaties waarbij nauwkeurige meting en slimme energiesturing belangrijk zijn.

 

Waarom heb je deze sensor nodig?

Bij een installatie is goede meting belangrijk. De thuisbatterij of het energiebeheersysteem moet weten hoeveel energie er op dat moment wordt verbruikt, hoeveel er wordt opgewekt en of er energie wordt teruggeleverd aan het net.

De Smart Power Sensor geeft deze informatie door aan het systeem. Op basis daarvan kan de installatie automatisch bepalen wat de beste keuze is: direct verbruiken, opslaan in de batterij of teruglevering beperken.

 

Dit zegt de fabrikant

De Power Sensor is ontwikkeld voor nauwkeurige energiemeting en slimme aansturing van het energiesysteem. De sensor ondersteunt export- en importlimieten, communiceert via RS485 en geeft iedere 100 ms nieuwe meetdata door. Hierdoor kan het systeem snel reageren op veranderingen in verbruik, opwek en netbelasting.

 

Dit zeggen de experts van Solar Bouwmarkt

Deze sensor is een belangrijk onderdeel van een goed werkende Haier of Sigenergy installatie. Zonder betrouwbare meting kan een batterij of EMS niet goed bepalen wanneer er geladen, ontladen of begrensd moet worden.

De TP-CT120-DH is vooral handig bij 3-fase installaties waarbij je met externe CT-klemmen wilt meten. Dat maakt de installatie overzichtelijk en praktisch in de meterkast.

0 sterren op basis van 0 beoordelingen
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »